• איך לבחור

  • מעצבת פנים

 

 

 

בעלי בתים רבים מרגישים מאוימים כאשר הם מתמודדים עם המשימה של בחירת מעצב פנים.בין אם אתם עוברים לבית חדש או מעוניינים לרענן את הקיים בחירת מעצב הפנים שיתלווה אליכם לתהליך היא קריטית.

אתם יכולים לבחור לשכור את שירותיו של מעצב פנים לקבלת ייעוץ כללי כדי לעזור עם דברים כמו בחירת צבע, תאורה, בדים, קניות רהיטים או תכנון חלל מלא.שכירת מעצב פנים "על פי צורך" יכולה לחסוך לכם כסף ולתת לכם את המסגרת אליה עליכם להיצמד כדי להפוך את החלום למציאות.אם החלטתם לשכור את שירותיו של מעצב פנים, אתם צריכים לדעת את התהליך הכרוך בבחירת המעצב המתאים לפרויקט שלכם.

ליקטנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם להתחיל:

 

פייסבוק/פורומים וחוכמת ההמונים. אם ניסיתם כבר לחפש בפייסבוק, אנו בטוחים שנתקלתם בכמות מטורפת של מעצבים.נסו לפרסם פוסט בקבוצות עיצוב ואל תשכחו לרשום את איזור המגורים שלכם על מנת שתוכלו לאתר מעצב שיהיה זמין עבורכם.מעצבים יכולים לעבוד גם מרחוק - אבל לטווח הארוך עדיף לכם מעצב שהוא "מהאזור" ומכיר את החנויות החמות שיעזרו לו לאתר את מה שהוא מחפש.ציינו בפוסט גם את ההיקף לו אתם זקוקים פחות או יותר - יעוץ/בניית בית חדש/שיפוץ כללי/שיפוץ חדר ספציפי.מיקוד יוכל לסייע לקהל שלכם להמליץ בהתאם להיכרות שלהם.

בקשו תמונות! לקוחות מרוצים אוהבים לפרגן (כי ככה אנחנו, הישראלים, עם חם) וזה יעזור לכם לסנן מעט את האנשים שסתם זורקים שמות כי הם קרובים למעצב.

 

וודאו את המקצועיות של המעצב. עיצוב בית זה לא רק טעם טוב, מעצב מקצועי שלמד את התחום יוכל להצביע על תאורה מומלצת שתשרה אווירה מסויימת ותחושה שצבע יכול להעביר לתת מודע שלכם.זה נכון שאין חכם כבעל נסיון - אבל יש דברים (במיוחד כאלה הקשורים לתכנון אלמנטים בנויים) הדורשים השכלה מקיפה וידע מקצועי שניתן לרכוש רק בכיתות.

העלו את טווח התקציב שלכם בפגישה. כדאי שתשבו ותחשבו כמה אתם באמת מוכנים להוציא על עיצוב הפנים, חשבו על כך לעומק כולל הטווח שאליו אתם מוכנים "להתרחב". מומלץ לדון בסכום מראש עם מעצב הפנים שלכם, מעצבים מסויימים לא יקחו פרויקטים/תקציבים קטנים וכך תוכלו לצמצם באופן מיידי את כמות המועמדים שלכם.

 

לוקיישן, לוקיישן לוקיישן. אם אתם מתכוונים להרים פרויקט רציני אתם תרצו שהמעצב שלכם יהיה זמין להגיע לשטח ולפקח על העבודה של הספקים השונים, לשם כך וודאו כי משרדו של המעצב נמצא בסמוך למיקום הפרויקטט או לחילופין הבהירו את הכוונות שלכם כבר בפגישה הראשונה על מנת שהוא יוכל לדעת למה לצפות ולתת לכם תמחור הוגן.

לסיכום, בחירת מעצב פנים זו לא בחירה קלה - אבל אם אתם יודעים מה אתם מחפשים יהיה לכם קל יותר לסנן את המועמד המתאים לכם.

 

בהצלחה!

 

Totality - אדריכלות ועיצוב